Dalyan Apart Dalyan Apart Dalyan Apart Dalyan Apart Dalyan Apart

Day Tours

Dalyan Boat Tours

Rehberimizin anlatımlarıyla merakla dinleyip eğleneceğiniz Dalyan Turu: Sazlıklarla çevrili Köyceğiz Gölü’nü Akdeniz’e bağlayan Dalyan Kanalı görülmeye değer bir doğa harikasıdır. üzerinde 180 çeşide yakın kuş türünün barındığı Dalyan kanlı tektonik hareketler sonucu oluşmuştur.

DALYAN TEKNE TURU

 • Dalyan limanından hareket
 • Dalyan Çamur banyosu Kaplıcaları mola
 • Kaunos Kral mezarlarında fotoğraf çekme
 • Kanal kenarındaki Restaurantta öğle yemeği molası
 • Kaunos Atik kentine yürüyüş
 • Dalyan kanalında tekne gezisi
 • Dalyan Iztuzu Plajında mola
 • Dalyan limanına Dönüş

Öğle yemeğinde ve teknelerimizde içilen içecekler tur fiyatına dahil değildir
Çamur Banyosu, Caunos Antik Kenti ve İztuzu Plajı’na giriş ücretleri tur fiyatına dahil değildir.

Rezervasyon için tıklayınız  Dalyan Tekne Turu

Dalyan Tekne Turu Günler : Hergün
Hareket Saati : Dalyan Limanı 10:30
Dahil Olanlar : Tekne Turu, Öğle Yemeği
Hariç Olanlar : Giriş Ücretleri ( Çamur Banyoarı, Kaunos, İztuzu Plajı )

Gocek 12 Island Boat Tour

Ekincik Caves Boat Tour

Bacardi Bays Boat Trips

Bacardi Bay is a small and secluded pebble beach. The water is aquamarine in colour and crystal clear clarity so swimming & snorkelling is at its best! As there is no sound pollution and the view is coloured by mountain greenery, this makes an absolute ideal day out for relaxing and releasing the daily stresses.

Departure Time from Dalyan: Please be ready by 9.20 AM for a prompt departure at 9:40 AM.

Return time: Approximately 6:00 PM

Recommendations:  Camera, Swimwear, Towel, Sun Glasses, Sun Cream, Some money for drinks

Dalyan Jeep Safari Tour

Fethiye Market Tour

Her Salı düzenlediğimiz bu turumuzda Fethiye'nin en büyük pazarını görme imkanı bulacaksınız.

Eski adı Levissi olan Kayaköy, Likyalılar döneminde Karmilassos karşısındaki tepenin eteklerinde kurulmuş olan bir yerleşim bölgesidir. Mübadeleden önce, Rum nüfusunun yaşadığı kaya evleri koruma altına alındıkları için yerleşime kapalı tutulmuş bu nedenle de terk edilmiş bir görünüme bürünmüştür. Kayaköy’de tarihi kalıntılar olarak, taş duvarlardan yapılmış 2 binden fazla ev, çok sayıda şapel ve iki büyük kilise bulunmaktadır.

Yemyeşil çam ağaçlarıyla, masmavi denizin birleştiği Ölüdeniz Lagoon bölgesi, gerçek anlamıyla cennetten bir köşedir. Ölüdeniz'in sakin sularında yüzmenin keyfini çıkaracaksınız.

Fethiye Ölüdeniz Turu Günler : Salı Hareket Saati : Otelden Transfer 09:00

Fethiye Saklıkent Tour

Akdağ’ın eteklerinde bulunan ve kelimenin tam anlamıyla bir doğa harikası olan Saklıkent Kanyonu binlerce yıl evvel jeolojik bir çatlama sonucu dağın ikiye ayrılmasıyla oluşmuştur. Saklıkent Kanyonu’na girdikten sonra Karaçay’ın gürül gürül akan buz gibi sesini duyarsınız.

Bölgemiz arkeolojik ve coğrafi güzellikler açısından çok zengindir. Bu turumuzdaki üç ana ziyaret noktamızdan biri antik Likya’nın kuzeybatı sınırlarını oluşturan yeşillikler içinde bütün ihtişamı ile korunmuş TLOS antik kenti. Tiyatro, Roma Hamamı, Agora, Stadyum, kayaya oyulmuş her biri ayrı öykü barındıran mezarlar ve kartal yuvasını andıran Akropolisi ile Tlos Likya Federasyonu’nun önemli yönetim merkezlerindendir.

Likyalıların en eski yerleşim yerlerinden biri olan Tlos, Likya Federe Birliği’nin 6 büyük kentinden biri ve birliğin spor merkezi konumunda idi. Bu kent, uçan kanatlı atı Pegasus ile ünlenen mitolojik kahraman Bellerephonthes’in yaşadığı yer olarak bilinir. Tlos Akropolünün doğal kayası üzerinde oluşturulan Likya mezarları, konser ve gösteri amacıyla kullanıldığı tahmin edilen amfi tiyatro ve mükemmel bir yapıya sahip olan alttan ısıtmalı Roma hamamları, bölgenin en önemli tarihi kalıntılarıdır.

Daha yukarıda Yakaköy’de alabalık çiftliklerinde her taşın altından çağlayan buz gibi kar sularının sesi eşliğinde leziz bir öğle yemeği yiyoruz. Üçüncü durağımız Saklıkent kanyonu. Depremler ve yağmur sularıyla Akdağ’ın içlerine doğru 13km oyulmuş bu kanyonda rehberiniz eşliğinde yürüyüş yapabilir, su üstündeki köşklerde içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Fethiye Saklıkent Turu Günler : Perşembe
Hareket Saati : Otelden Transfer 09:00
Dahil Olanlar : Öğle Yemeği, Saklıkent girişi, Rehberlik
Hariç Olanlar : İçecekler, Tlos girişi, Lastik ayakkabı
 

White Water Rafting

Dalyan Diving Tour

Moon Light Tour

Günbatımında tekne ile Köyceğiz Gölü'ne açılarak romantik bir ortamda akşam yemeği yedikten sonra , Sultaniye Kaplıcası'nın sularında rahatlıyoruz.

Batmakta olan güneşe Gölün ortasından bakmak duygusunu bizimle yaşayın. Muhteşem manzaranın tadını çıkarırken tüm yorgunluğunuzun nasıl da uçup gittiğini göreceksiniz

Mehtap Turu Günler : Pazartesi
Hareket Saati : Dalyan Limanı 19:00
Dahil Olanlar : Akşam Yemeği, Tekne Gezisi
Hariç Olanlar : İçecekler, Giriş ücreti

Köycegiz Market Tour

Gün boyunca Köyceğiz Gölü içerisinde geçen ve doyasıya yüzerek keyfini çıkarabileceğiniz manzaralı bir tekne turudur.Pazarda 2 saatlik alış veriş yapmanız veya Köyceğiz pazarını gezmeniz için Köyceğiz limanında mola veriyoruz. Öğle yemeğiz teknede ızgara olarak verilir.

Yemekten Sonra Sultaniye Kaplıcaları Çamur banyolarında duruyoruz. Kaplıca ve çamurlu suya girmeden önce bütün gümüz takılarınızı çıkartmanızı öneririz.

Köyceğiz Tekne Turu Günler : Pazartesi
Hareket Saati : Dalyan Limanı 10:30
Dahil Olanlar : Tekne Turu, Öğle Yemeği, Rehberlik
Hariç Olanlar : İçecekler

Exchange Rates

$: 8,2730 - 8,2879
€: 9,9879 - 10,0059
£: 11,4919 - 11,5518

Follow Us

Facebook Twitter Trip Advisor
 • CallCall
 • RoomsRooms
 • E-MailE-Mail
 • AdressAdres